| bozdimen a întrebat:

Ce parere aveti despre pachetul de afaceri de pe http://www.afacereadsense.net?
Se pot face bani cu adsense? Mi se pare prea ieftin produsul in functie de rezultate care le da aceasta afacere! Un fost prieten de-al meu a cumparat acest pachet de afaceri si a reusit sa castige in primele 4 luni 1000 euro. Nu stiu cat ii de adevarat. De aceea va cer sfatul: Se poate face bani cu adsense?
vA MULTUMESC

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, se poate.
Dar pentru asta trebuie să ai tu un site de valoare, al tău, care să aibă vizitatori, pe care să pui adsense. Dacă nu ai așa ceva, nu se poate.