| bozdimen a întrebat:

Ce parere aveti despre pachetul de afaceri de pe http://www.afacereadsense.net?

Se pot face bani cu adsense? Mi se pare prea ieftin produsul in functie de rezultate care le da aceasta afacere! Un fost prieten de-al meu a cumparat acest pachet de afaceri si a reusit sa castige in primele 4 luni 1000 euro. Nu stiu cat ii de adevarat. De aceea va cer sfatul: Se poate face bani cu adsense?

VA MULTUMESC

1 răspuns:
| JapanPRO a răspuns:

Nu stiu despre acest site dar stiu despre google adsense sau ceva de genu. Din cate stiu castigurile sunt proportionale cu traficul de pe site-ul pe care il deschizi, clikurile care se dau pe publicitatea care o faci pe site-ul tau, cate persoane cumpara produsele etc. stiu pe cineva care are 4 site-uri si pe unul din ele castiga in jur la 2000 de euro lunar iar pe celelalte doar cate 2-300. succes