| anonim_4396 a întrebat:

Stiti site-ul Viespar.ro acel site unde rezolvi niste taskuri iar la fiecare task rezolvat primesti o anumita suma de bani? Vreau sa stiu daca este un site serios care intr-adevar cand un user a adunat suma minima pentru retragere sa plateasca!
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Salutare! Am dat de acest interviu pe youtube : https://www.youtube.com/watch?v=N6FLu4CsgFk#t=71, sincer, nu stiu ce sa zic daca este un site fake sau unul serios. Nu-ti poti da seama decat in momentul in care ai facut suma minima pentru retragere ( 50$ ) si vrei sa primesti acei bani. Eu unul nu am incercat acest site.