| auras_3322 a întrebat:

Ce parere aveti? Putem schimba ceva?
Incepand de pe 22 ianuarie, NU mai alimentati OMV-PETROMV- PETROM timp de 2 saptamani, le puteti inlocui cu succes cu mol sau rompetrol, lukoil, sau orice al partener, TREBUIE sa facem ceva altfel ajungem sa PLATIM 7 lei pentru un litru de motorina/benzina, impreuna vom reusi! 10x DA MAI DEPARTE.

Răspuns Câştigător
| aaffffffffffffffjkhjljh a răspuns:

Ai dreptate, dar totusi, OMV, PENTROV, sunt cele mai bune, mai ales acum pe timp de iarna, ideea ta e chiar geniala, dar totusi, OMV si PENTROMV sunt cele mai bune, imi place cum gandestiwinking Funda?big grin

1 răspuns:
| push2gl a răspuns:

Daca falimentam macar o benzinarie e un castig pentru noi si o pierdere pentru ei