| Gabi_Sfetcu_1986 a întrebat:

Ce pot face daca mi-am cumparat de pe olx o pereche de adidasi si intr-o saptamana sau rupt? imi pot recupera banii inapoi?

Răspuns Câştigător
| Kashhe a răspuns:

N-ai ce face și nu, nu poți. Te sfătuiesc ca pe viitor să nu-ți mai iei haine de pe site-uri precum olx, okazii sau mai știu eu ce, ci de la magazine.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp cat erau intregi cand i ai luat nu mai ai ce face

| Gabi_Sfetcu_1986 explică (pentru suntserios):

Da da ei nu aratau ca inmn imagine! in imagine esrau bune cusuti, lipiti bine! cand mi a adus erau desirati la cusaturi! cusaturile strambe, lipiturile nu erau de loc inregula!

| AFR81 a răspuns (pentru Gabi_Sfetcu_1986):

Imi pare rau, dar acesta este riscul cand comanzi de pe OLX, Okazii, etc. Daca era un magazin online, produsele ar fi fost in stare buna, ca in prezentare, insa daca cumperi de la diversi oameni, ai sanse sa iti iei si tepe.

| Gabi_Sfetcu_1986 explică (pentru AFR81):

Ei sunt o firma, am uitat cum se numea. nu este doar un vanzator. ( ei doar isi fac publicitate pe olx)

| AFR81 a răspuns (pentru Gabi_Sfetcu_1986):

Da, m-am referit ca nu sunt un magazin important precum Nike, Adidas, Puma sau mai stiu eu ce. Daca au nevoie de reclama pe OLX, e clar. Spune-ne si noua, totusi, numele firmei, ca sa stim sa ne ferim laughing