| Suntaici123 a întrebat:

Ce puteti sa-mi spuneti despre drogul MPH, cat costa si unde as putea gasi?
Am auzit ca te ajuta sa inveti mai bine

FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| Porcusorul a răspuns:

Ai auzit de scriitorul Philip K. Dick? Folosea amfetamine si alte stimulente pentru concentrare si memorie cat timp nu au fost interzise de catre autoritatile americane. A murit la vreo 50 de ani din cauza urmarilor acestora. E doar un exemplu de moarte prematura. Daca tu ai de gand sa renunti la aproape jumatate din speranta ta de viata doar pentru note mai mari, atunci succes!