| Vînătoru_Anna_1999 a întrebat:

Ce se întâmplă daca nu platesc o factura la avon? Am întârziat cu plata vreo 3-4 luni

Răspuns Câştigător
| Elena9328 a răspuns:

Si eu am patit-o cu ei... dupa 3 luni jumate de la data de scadenta am primit de la firma de recuperari o instiintare cum ca sa platesc cat mai repede altfel apar probleme...si am achitat pentru ca mi s-a spus ca nu e de glumit cu ei. Tu suna-i pe cei de la avon si roga-i sa-ti fac o esalonare a platii adica sa platesti in rate cam asa ceva, asta daca ink nu ti-au inaintat dosarul la recuperatori, deci ia si suna cat mai repede! iti doresc bafta, sa rezolvi problema!

3 răspunsuri:
| Victoria18 a răspuns:

Vin recuperatori la poarta... Prima data iti vine avertisment. Daca nici atunci nu platesti iti vin recuperatorii.