| Florentin90 a întrebat:

Ce stiti despre sondajro.com? Este cineva care a castigat un urma acestor sondaje?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am tot completat raspunsuri, sondaje. pana acum nu am primit nimic.dar sa fiu sincer nici nu m-am preocupat prea tare. nu cred in castiguri de acest gen.nu am auzit pe nimeni sa castige din asa ceva.ok?

| Florentin90 explică (pentru anonim_4396):

Poi una din regulile site-ului este sa ajungi la minim 500 de euro ca sa poti fi platit. Dupa ce ai ajuns te inscri in sistemul paypal(care nici nu stiu ce inseamna, si cum se procedeaza)si ei spun ca primesti banii in luna urmatoare.Sincer eu am facut in fiecare zi acele sondaje si astept sa ajung la 500 de euro sa vad ce se intampla.

2 răspunsuri:
| laurlaura a răspuns:

Pe acel site castigurile sunt mult prea mari ca sa fie reale si nu cred ca exista cineva care a incasat ceva de la ei. In Romania stiu decat de 2 site-uri care platesc. Uite aici cateva informatii despre unul dintre ele http://www.sympatico.ro/news/castiga_bani_online_din_sondaje/2012-10-11-82