| Naticris a întrebat:

Ce stiti despre Sondajro.com?

25 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa-l pun pe tata sa lase naiba de avocatura, o sa deschid o sala de click-uri impreuna cu el, cu tata si bunica, simt ca ne vom cumpara cele mai tari masini, pentru ca vom face "Sondaje de marketing de la tepari"

http://www.realitati.ro/sondaje-de-marketing-de-la-tepari/

| andaa89 a răspuns:

Sondajro e vrajeala, nu plateste. Clixsense e un site care chiar plateste, daca doresti sa adaugi buzunarului tau un venit suplimentar inregistreaza-te : http://www.clixsense.com/? 4760603. Ai de facut task-uri, sondaje si click-uri pentru reclame. La sondaje castigi cam 1 $ pe sondaj, depinde de disponibilitatea lor. Banii ii retragi in Paypal, pe forum sunt adeverinte de plata.

| lucacs a răspuns:

Mai fratilor de ieri seara orele 17: 37 Sondajro.com a disparut nu mai este pe net.Cine stie ce s-a intamplat sa zica aici.

| DianaAlexandra93 a răspuns:

Este sigur? Ca fac si eu de o saptamana, dar nu stiu cat de sigur este.

| Naticris explică (pentru DianaAlexandra93):

Nuuuu,inscrie-te aici: http://www.levelupptc.com/? ref=naticris se castiga incet dar sigur si http://www.fanslave.net/ref.php?ref=408810,am vazut dovezi de plata

| adminutza a răspuns:

Sall! eu astept zilele astea sa fac daca imi fac plata, luna trecuta am ajuns la 3.000 euro pe care ar trebui sa ii primesc zilele acestea, dar ...ramane de vazut; am gasit aici la o postare o utilizatoare care spune ca a primit banii.

| Naticris explică (pentru adminutza):

De cand ai inceput? situl s-a deschis pe 6 sept, platile se fac dupa 6 luna urmatoare aprobarii cererii de plata
ti-a aratat vreo dovada de plata pers respectiva? cum a putut primii? astept resp.

| adminutza a răspuns (pentru Naticris):

Eu m-am inscris cam pe data de 09 septembrie si am vazut cum se fac platile, dar am citit undeva ca site-ul este deschis din august... ma rog, nu conteaza o sa vedem acum, peste vreo 2 zile; ei spun ca platile se fac dupa data de 06 + o saptamana pentru a verifica conturile.
Persoana de aici de pe site s-a dovedit a fi o neserioasa, i-am cerut nr telefon si mi-a dat unul aiurea. Cred ca s-a trezit vorbind aiurea, probabil nici nu este inscrisa la sondaje.
O zi buna si multa bafta!

| Naticris explică (pentru adminutza):

Pai da, o saptamana +6=13,nu avea cum sa primeasca.Stai ca am vazut pe un blog ca unu a primit in sf dupa 2 saptamani de asteptare, merge greu netu meu, da cand pot il intreb, sa arate dovada.Bafta! eu totusi incerc, poate cine stie...

| adminutza a răspuns (pentru Naticris):

Astept un semn daca afli ceva, te rog ....doamne, ar fi super daca ar plati; astazi vad ca au afisat si castigatorii premiilor, poate sunt seriosi totusi laughing)) Bafta si tie!

| Naticris explică (pentru adminutza):

Pai tu ar trebui sa arati dovada ca ai primit ceva(sper din tot sufletul), eu deocamdata n-am vazut nimic concret, am vazut dovezi de plata de la alte situri, trebuie sa ma loghez si eu la ele.Dar acolo sunt sume fff mici, dar sigure.BAFTA!

| Naticris explică (pentru adminutza):

Cum e? ai primit ceva?

| Naticris explică (pentru adminutza):

Zi o vorba! arata ceva...o dovada....sau teapa?

| Naticris explică:

O dovada de plata ai?

| pdenisa22 a răspuns:

Se pare ca intr-adevar sondajro.com a disparut.
http://Umfragez.com/? ref = 1185343
site nemtesc, plateste 12 euro/ chestionar

| Naticris explică (pentru pdenisa22):

Ai o dovada de plata de umfragez? sau clickuiesc si la asta degeaba?winking

| pdenisa22 a răspuns (pentru Naticris):

Sincer eu inca nu am ajuns la 1500 de euro (asta e suma minima pe care o poti retrage) in shimb am vazut o dova de plata a unei doamne. Am luat si eu destule tepe happy

| nick_2466 a răspuns:

E Tseapa am ajuns la 670 de euro si nu i am primit dupa 2 luni asa ca nu va mai irositi timpul pe site-ul ala bafta!

| Shekar77 a răspuns:

La ora actuala completez si eu sondajele pana fac 500 euro sa vad daca chiar sunt platit, insa parerea mea personala este ca acest site este o mare teapa, daca stam sa gandim logic este imposibil ca cineva sa-ti ofere 24 euro pentru 5 minunte pierdute pe site.

| kyani a răspuns:

Sincer eu nu am vazut pe nimeni sa castige bani cu Sondajro, oricum banii nu se castiga in felul acesta. Ca sa castigi bani multi trebuie sa prestezi o munca sau se vinzi un produs de valoare. Daca vreti sa castigati bani multi intr-un mod sigur si corect intrat pe http://www.adelintolan.ro/kyani/

| Stoian_Mara_1988 a răspuns:

Http://mangalialin.blogspot.ro/......torie.html aveti toate detaliile despre site, doar ca sunt in italiana, sper sa va fie de ajutor, eu am descoperit toate acestea dupa o luna de prost ce am fost si am completat in fiecare zi sondajele, of mai doamne mai:)))))))

| Meton_Eduard_1990 a răspuns:

23:35 http://sondajro.com a fost sters de pe internet. Acest sistem piramidal trebuia sa dispara. We are Anonymous, sondajro.com trebuia sa se astepte la acest lucru.

| nick_2466 a răspuns (pentru Meton_Eduard_1990):

Unde afost sters?laughing inca mai este...

| draghoshy a răspuns:

M-am inscris si eu de curand. preturile par foarte exagerate ( deci nu pot sa imi imaginez ca iti da cineva atatia bani raspunzand doar la cateva intrebari). si au pus si suma minima de a scoate banii de 500 euro. ca sa poata ca fraierii ( inclus si eu ) sa le faca raiting. si apoi te pomeni ca nu iti da nimeni nici un 500 euro

| Varabiev_Domnika_1975 a răspuns:

Va iubesc!