| pocandpoc a întrebat:

Ce ziceti : Este o afacere banoasa cu Stupi de albine? pe viitor as vrea sa ma ocup cu asa ceva.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu zic ca daca pui suflet in aceasta afacere si o faci din placere e banoasa pentru ca mierea e buna la multe, nu este o afacere in care sa dai faliment, bineinteles ca pana pui afacerea pe picioare ai de investit ceva bani dar parerea mea e ca merita

| liliacALB a răspuns:

Presupunand ca ajungi sa stapanesti bine aceasta arta. mai ramane sa gasesti clienti fideli. Atunci se merita 100%

| darkmy a răspuns:

Este, doar ca trebuie si sa investesti atat bani cat si timp, dar mai ales timp.
Iti recomand sa cumperi pentru inceput cateva carti de apicultura, poate chiar sa vorbesti cu cativa apicultori pentru sfaturi, iar dupa sa te apuci de treaba.

| Nifra a răspuns:

Nu cred.

| anaa943 a răspuns:

Da este. familia mea se ocupa si merita