| cosmin123bos a întrebat:

Cum pot castiga bani online fara investii? am nevoie de bani. funda:X

2 răspunsuri:
| LeeJiEun a răspuns:

Eu sunt,,angajata'' la o firma de bijuterii online.O femeie iti spune despre ce este vorba si daca accepti, acea firma la care vei fii, iti va trimite un catalog cu multe bijuterii.Acolo va scrie pretul si un cod la care ii vei zice la acea femeie codul bijuteriei la care vrea sa cumpere cineva si adresa, nr tel, orasul si localitatea.Mai multe vei afla de la acea femeie.Id ei de messenger este bani.de buzunar.
Sa iti mai zic cum merge treaba.Tu faci comenzile si la acea femeie i vei zice:codul bijuteriei,adresa,judetul, localitatea si nr de telefon. Daca faci multe comenzi(bine nu chiar ogramada dar nici una)vei primi un,, salar'' mai mare.Pe luna vei primi 100 lei si daca depasesti vei primi tot felul` de cadouri.(nu ti le pot spune...sunt` surprize).Cam atat. Daca vrei mai multe informatii, repet! Id ei este bani.debuzunar Bafta!

Răspuns utilizator avertizat