| Andreibubi a întrebat:

Am 16 ani si de aproximativ 1 an sunt Dj.Vreau sa stiu cum pot face rost de evenimente(nunti,botezuri,aniversari, majorate etc). Mentionez ca stiu derularea unei nunti sau a unui alt evenimet(muzica specifica evenimentului) deoarece am un mentor experimentat.Stiu ca este un dezavantaj varsta. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Antonio23 a răspuns:

Incearca sa iti faci reclama... Pe net, in ziare, flaiere, afise etc...
Cel mai bine ar fi sa nu mentionezi varsta daca nu e necesar happy

| Andreibubi explică (pentru Antonio23):

M-am gandit si eu la posibilitatea asta, dar am stat si m-am gandit ca majoritatea clientilor se intereseaza direct la prestari servicii Deejay-ing iar unele restaurante au deja dj-ul propriu.Multumesc.