| raspa a întrebat:

Cine credeti ca e vinovat pentru criza financiara prin care trece toata lumea azi?

5 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Buna, criza a inceput de cand numai e Ceausescu la putere.hahahaaa.glm,mno ea o existat dintotdeauna numai ca nu si-a facut simtirea pana cat de curand.deci cei de la putere denotand ca nu-s demni de a conduce tara in bine ci din ce in ce mai rau avand la baza un sistem tare prostesc, hotesc,,, si-ar mai fi si vina populatiei ca se lasa influentata in anumite chestiuni, manipulati-in loc sa protesteze-punand si pct. pe "I"!, mda "sa traim bine" cum zice 'Base, bye!

| andytza a răspuns:

Guvernul ne sfatuieste sa nu furam pentru ca uraste competitia! Intelept e omul care a spus acest lucru!

| buli a răspuns:

Nu prea cred ca e vinovat mai nimeni, mai degraba cred ca e un fel de razboi rece, pe plan economic.
Oricum un fel de criza a fost si pana acum, criza asta poate fi si un mare fals, sa fie doar asa de fatada ca altii sa iti umple conturile incat sa dea pe'afara. Cam asta se intampla acum, cei jmecheri si banditi cam asta fac, s-au gandit de mult la asta si acum profita ca aveau planu deja facut.

| denyy a răspuns:

Criza asta a fost mereu dar nu sa dezbatut asa mult subiectulhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tot noi suntem vinovatilaughingtot vad si la stiri pensionarii astia ca merg peste presedinte si il huiduie...nu e el de vina! bine o mare parte de vina o are si el dar totusi. e unu singur contra toata Romania deci sa se duca pensionarii aia retardati sa fie ei presedinte in locul domnului basescu sa vada atuncibig grin deci wtf? PENSIONARIIIII SUNTT VINOVATI CA DIIN CAUZA LOR CA IS PREA MULTI si uniI SE PENsioneaza pe caz de boala chiar daca nu au nici o boala si statul le suporta toate pensiile si din cauza lor nu avem noi copii alocatieeeee! theeeee e simplu cine e de vina babaciuniii!big grin