| sufletel13 a întrebat:

Credeti ca aceasta criza financiara va aduce al treilea razboi mondial?

10 răspunsuri:
ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

"Al treilea razboi mondial ori se va duce cu batele, ori nu va fi deloc". Sufletel, stai linistit/a! Ca sa se hotarasca declansarea unei conflagratii de acest gen, ar trebui sa foloseasca cuiva. Ori, in conditiile in care tot mai multe puteri detin "potente" nucleare, e greu de imaginat o astfel de perspectiva. Si-apoi, ce razboi mai crancen vrei, comparativ cu infometarea si subjugarea unei imense parti din populatia lumii?

daniela
| daniela a răspuns:

Eu cred ca nu, doar nu am inebuni cu totii.

| anonim a răspuns:

Dupa cum spunea si bogdan chireac in general marile crize se termina cu un razboi, si doamne fereste.insa ceea ce este si mai grav, este ca nu stim cand se va termina criza.

| kh1ss a răspuns:

Nu

| sdafdfkdafkladjakl a răspuns:

Nu cred, dar totusi sper

| sergiu2525 a răspuns:

Nu are nici o treaba, criza financiara reprezentand si distrugerea micilor firme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ne exclud nici varianta asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi bine sa-l aduca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ne pazesca DOMNUL pe toti noi pacatosii

| free_6426 a răspuns:

Cred ca va aduce mai mult de cat atata...,,,,, da oricum bucurate ca traiesti an Romania