| bogdan93_8247 a întrebat:

Cine e de parere cu mine ca daca te internezi in spital in Romania iesi de 2 ori mai rau?

Răspuns Câştigător
| SmylleEmy a răspuns:

Eu sunt! happy intreaba-te daca mai iesi viu de acolo laughing

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Depinde de spital. Nu de alta, dar exista si spitale de stat inca decente, unde mai adaugi si cele private.

| chakas a răspuns:

Nu stiu daca ai vazut dar pe langa spitale mari precum cele judetene infloresc afacerile cu sicrie si articole de pompe funebre

| 4b a răspuns:

Te internezi pentru o boala, si pleci cu doua, daca mai plecilaughing

| Larysukku a răspuns:

Eu nu cred! Totusi avem doctori buni!

| SmRpT a răspuns (pentru Larysukku):

Ce treaba au doctorii?(nu cred ca e vina doctorilor, ei te trateaza in asa fel sa fie bine..ma rog nu chiar toti)cred ca e vorba de mizeria din spitale ca te duci la spital cu o boala si iesi cu 5...stiu din propia experientahappy

| CURIOSULll a răspuns (pentru Larysukku):

Da dar tine minte ca destul de putini sunt buni iar jumatate chiar isi dau silintza!

| CURIOSULll a răspuns:

Nu neaparat. De obicei te tin mult in spital ca sa ia mai multi bani pentru ca te-au „vindecat" nu vindeca asa cum asteapta pacientul dar e si dupa zona.