| atraiptatipovestiviata a întrebat:

Cine imi poate spune diferenta dintre CONSUMUL ANUAL PE CAP DE LOCUITOR si INTENSITATEA ANUALA DE CONSUM. Care ar fi definitia lor, cum se calculeaza, etc. Multumesc. Cel mai rapid raspuns concludent are funda!

Răspuns Câştigător
| SerafimHD a răspuns:

Intensitatea este procentuala din cate stiu eu in timp ce consumul pe cap de locuitor este un raport!

| atraiptatipovestiviata explică (pentru SerafimHD):

Stii cumva si cum se calculeaza big grin? mi-ar fi util big grin iti dau funda oricum, dar daca afli cumva scrie-mi aici te rog!

1 răspuns: