| angyliviu a întrebat:

Sunt intr-o "mare" dilema adica vreau sa devin reprezentant la o firma de cosmetice si nu pot sa ma hotarasc, am doua optiuni : amway sau fm grup.
Voi ce alegeti si ce parere aveti care ar fi mai buna dintre ele?
Astept raspunsurile voastre multumesc.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| NicollHellen a răspuns:

Intrati pe acest vlog pentru detalii http://ladys-business.blogspot.gr/;)

| pdv a răspuns:

Nu imi place amway....nu sunt seriosi,,,,,, alege fm grup

| liliacALB a răspuns (pentru pdv):

Ok, eu am comandat de la AMway si am fost foarte multumit. Ofera-mi argumente pentru aprecierea ta, te rog. Nu de alta, dar nu vreau sa iau teapa vreodata. Mersi

| angyliviu explică (pentru liliacALB):

Problema e ca la Amway comisionul este de 30% pe cand la fm group este de 40%

| angyliviu explică (pentru angyliviu):

Mai astept cateva pareri si dau funda multumesc.

| liliacALB a răspuns (pentru angyliviu):

Aha, bun, dar asta nu inseamna ca nu sunt seriosi, ci poate un pic mai zgarciti, de acord?

| angyliviu explică (pentru liliacALB):

Da de acord au niste preturi mari poate chiar foarte mari in unele cazuri un ex : un set de cutite de bucatarie costa cam 1600 de lei sau un set de tigai care costa vreo 2000 de lei deci cum ti se par +ca si parfumurile sunt cam scumpe

| jackie12345 a răspuns (pentru angyliviu):

Uită-te la calitatea lor!