| kenzo007 a întrebat:

Cine stie ce este mai bun Un cont de PayPall sau direct MasterCard? Va rog sa ma ajutatihappy mai degraba sa stiu care m-ar ajuta mai mult.

Răspuns Câştigător
| Christine a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci. daca vrei ca banii sa circule pe internet.( sa cumperi ceva online. sa primesti bani de pe net ) e bine sa faci cont PayPal, dar ca sa transferi banii de pe contul PayPal pe card, iti trebuie si un MasterCard.

1 răspuns:
| canarita a răspuns:

Intra pe google, da-i BCR oferta carduri credit/ debit...gasesti acolo explicatiile...