| PkAdi a întrebat:

Cine stie cum poti sa faci bani usor pe la varsta de 15-16 ani?

Răspuns Câştigător
| Edyward a răspuns:

Un job cu pliante cum fac eu tongue Iau 40 lei pe zi sau chiar mai mult big grin
vine cam la 100 de pliante-10 lei 200-25 lei 300-40 lei etcbig grin

| 3DeeeA3 a răspuns (pentru Edyward):

Heeii..nu te supara as vrea sa vb despre acest job in privat..numai daca dorest lool:*

8 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Nu ai dori sa afli mai bine du-te la scoala

| NeWebMaster a răspuns:

Blog, website, scrii o carte, pentru informatii skyllful@yahoo.com

| Justina10ify a răspuns:

Poti fi reprezentat pentru o companie, cum ar fi Avon.happy

| puiu1970 a răspuns:

Am pentru tine doua programe foarte eficiente, de pe urma carora poti face sute de $ saptamanal !

http://bani.rosites.net/index.php?rid=puiu
http://www.thefortune.info/index.php?ref=puiu

Eu iti doresc succes si te astept ca si tu sa faci Bani Adevarati pe Internet!
Succes!
Pompiliu Stoica

| AngelykaMaryn a răspuns:

Ahahah astia isi fac reclama la siteurile lor de rahat. Baaai, daca cineva ar face bani din ceva, nu ar zice si altora.

| DeYuTzA_7492 a răspuns:

Te angajezi al un supermarchet si pui pliante in posta

| Marian221 a răspuns:

Https://gamekit.com/? reflink=0746-118388498