| DjJony a întrebat:

Cine stie daca de pe cardurile Payonner pot scoate bani si de la
bancomatele din tara?

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Admunssen a răspuns:

Avantajul acestui tip de cont este ca poti retrage sume din orice bancomat din lume direct in moneda acelei tari. Dezavantaje: Daca contul este gol, exista riscul ca acel Card Bancar sa fie retinut de unele bancomate, mai ales din Romania iar cheltuielile de intretinere a contului destul de ridicate. Despre Payoneer vorbesc.

1 răspuns:
| Memories a răspuns:

Poti retrage de la orice banca dar parerea mea e ca nu se merita.
Probabil stii ca o data pe an platesti 25$ iar la fiecare retragere de orice suma iti ia o taxa de 5$.