| oana1312 a întrebat:

Cine stie daca functioneaza metoda de facut bani, cea cu 6 lei (timbre) si trimitit plicuri?

17 răspunsuri:
| StiuCeSpun a răspuns:

Castiga bani cu facebook, comisioane intre 3 si 150 lei, castiga si din castigurile prietenilor tai.Inscrie-te aici: http://bit.ly/130vRnE
Scurteaza link-uri si castiga bani, castigi 20% din ce castiga referalii tai.Inscrie-te aici: http://bit.ly/WY8mEi

| KodrutZ a răspuns:

Prostii, iti zic eu o metoda care chiar merge, atit pe net, cit si in offline: se cheama MUNCA!

| KodrutZ a răspuns:

Asta nu inseamna "faci bani", ci inseamna "pierzi timpul pe net". Un cersetor face banii aia intr-un drum cu tramvaiul.

| KodrutZ a răspuns:

Da, dar 10 dolari pe luna nu sint bani pentru care sa pierzi mai mult de o ora. Ce zici tu acolo nu e munca, e prosteala.

| KodrutZ a răspuns:

Desigur, ia si scrie articole. Preferabil in engleza pentru clienti din afara, daca nu vrei sa scrii timpenii pe 3 lei pentru romani. Invata sa configurezi/instalezi scripturi de blogging gen WordPress, forumuri, shopping carturi. Fa-ti un site/blog in engleza/romana pe o anumita nisa si promoveaza produse cu vinzare in sistem afiliat pe care mai intii le incerci tu si chiar poti garanta ca sint ok sau macar au money back guarantee (par example, firma de la care am hosting, una americana, are sistem de afiliere si plateste 75 de dolari PER VINZARE - am facut citeva vinzari, mi-am luat banii, deci functioneaza - si sint si altii care platesc mai mult chiar, iar la ai mei de pe la 10 vinzari pe luna in sus se modifica si comisionul). De design/programare Web sau SEO nici nu mai discut...

| KodrutZ a răspuns:

Cunostintele se acumuleaza, ramin si iti cresc valoarea. Trimisul de plicuri te poate transforma eventual in subiectul unui proces penal...

| oana1312 explică (pentru KodrutZ):

Ce tot va cotraziceti happy?

| KodrutZ a răspuns (pentru oana1312):

Poate intelegi si tu din contrazisul nostru ca timpenia asta cu trimisul de plicuri e fix zero si ai putea sa faci chestii mult mai bune pentru tine si bunastarea ta...

| oana1312 explică (pentru KodrutZ):

Hei prietene doar am intrebat ce te ambalezi atat? nu iti convine nu mai posta raspunsuri si gata. ia uite ma frate laughing))

| KodrutZ a răspuns (pentru oana1312):

Doar pare ca m-am ambalat. Daca m-as ambala pentru toate timpeniile de pe TPU, as muri de inima pina diseara...winking

| oana1312 explică (pentru KodrutZ):

Extraordinar rolling on the floor) iti dai seama happy

| viotedy a răspuns:

Cred ca e vrajeala.

| oana1312 explică (pentru viotedy):

laughing) am vazut multi care posteaza articolul. poate chiar merge. nu stiu zici si eu

| clearyoumind a răspuns:

Salut,uite aici cea mai sigura si transparenta metoda e a face bani pe net.usor,sigur si fara prea multa durere de cap, intra pe tatu-marius.ws sau contacteaza-ma pe adresa mea tatu.marius85 si te voi invata tot ce trebuie sa stii.o zi buna!

| oana1312 explică:

Ce metoda ai incercat tu?

| oana1312 explică:

Am citit da nu prea am inteles mare lucru happy
In cat timp faci bani cu metoda pe care o folosesti?

| Cipry_Skipy_1983 a răspuns:

---Câștigi bani de acasă!---NU ESTE UN VIRUS!
Apasă link-ul acesta http://www.viespar.ro/? reff=c28e95ebab8a1fb52bfbf45348bf4fea hai să facem echipă. Câștigi bani din click-uri, like-uri, comentarii, etc.
Pas 1: Îți faci un cont GRATUIT.
Pas 2: Îți alegi ce task-uri doresti să rezolvi.
Pas 3: Rezolvi task-urile și primești bani.
Plata se face prin PayPal...ACTIVEAZA-TI CONTUL CU AJUTORUL LINKULUI PRIMIT PRIN MAIL SI FA-TI ECHIPA APOI DISTRIBUIND LINKUL!
Succes!