| Lassaria a întrebat:

Buna TPU.Cine stie ce trebuie pentru completarea dosarului de inscriere la licul Mihail Sebastian? adica stiu ca trebuie foiea matricola copie legalizata etc dar imi trebuie si timbre, plicuri si altceva? plzz care stie sa imi zica.

3 răspunsuri:
| SufletAcadelicit a răspuns:

Eu zic să mergi mai bine până la liceu, şi vei găsi ce acte îţi trebuie. De obicei îs afişate pe un geam, la un panou, ceva.

| biBii07 a răspuns:

Nu, nu iti mai trebuie nimic. Decat foaia matricola, adeverinta, copia legalizata, fisa medicala, copie dupa cartea de identitate si completezi acolo o cerere.

| briquette a răspuns:

Mie mi-au cerut foaia matricola, fisa medicala, copie dupa buletinele parintilor si dupa al meu + copie legalizata dupa certificatul meu de nastere, 5 chilotei si un dosar plic happy