| Zrock a întrebat:

Cine vrea un telefon Vodafone Smart 2? :
-Card de 2 gb
-Windows 7 pe el
-Android
-4 Carcase colorate
-Diverse Aplicatii
-Incarcator+Cablu de date
-Castile
-Camera de fotografiat, de filmat
-Pt a descarca jocuri folositi GooglePlay
-Pretul telefonului Smart II 300 lei negociabil 250

5 răspunsuri:
| djrobby a răspuns:

Android sau windows?

| 0x11111051 a răspuns (pentru djrobby):

Android ca sistem de operare este. Dar windows cred ca a dorit sa zica tema, sau windows portat la telefon printr-o programa speciala.

Autorului ii zic sa isi stearga intrebarea, deoarece TPU nu este un site cu anunturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma esti nebun laughing)))))))))))))) pai tu dai telefonul cu cat l-ai cumparat laughing))))))))? Mai mult de 50 de ron nu se merita.

| ClaraConstiantin a răspuns:

Da' unde te crezi, pe mercador ca sa gasesti cumparator? rolling on the floor) Mai bine il contactezi pe varu' si te faci cu un ponei schiop smug rolling on the floor))))

| Xerxess97 a răspuns:

Pentru vanzari exista mercador..tocmai.ro okazii.