| gege a întrebat:

Citeam undeva ca dupa fiecare criza financiara izbucneste un razboi... ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi crede-am ca suntem in razboi continuu. Omenirea sufera schimbari majore. Anyway potrivit lui nostradamus(daca va plac prezicerile) el relateaza ca va fi si cel de-al Treilea Razboi Mondial, care va dura 27 de ani, mentionand si venirea Antichristului din Orientul Mijlociu. Se crede ca al 3-lea Razboi Mondial va Incepe dupa moartea ultimului Papa (cel ce va urma dupa moartea Papei Benedict al XVI) care va fi asasinat de anticrist

14 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Nu cred ca mai risca nimeni un razboi armat in zilele noastre dar cum bine spunea cineva mai sus, vom lupta cumplit cu foamea spre buna vietuire a celor pe care i-am ales sa ne conduca spre culmile... disperarii.

| Silvia a răspuns:

Sper sa nu.laughing

| Moneyandfame a răspuns:

Criza asta e indusa...si nu, nu va fi razboi.

| DoctorG.Medic_legist a răspuns:

Pai ai citit pentru ca fiecare trebuie sa traiasca din ceva si acum se scriu tot felul de subiecte ''neadevarate'' numai ca ziarele, cartile, revistele sa se vanda cat mai bine iar firmele sa evite falimentul.

| gege explică:

Nu nick...am inteles binehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu. niciodata nu stii ce iti rezerva ziua de maine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa este! Rrrrrrrrrrrrrrrrrazboiul financiar! urmeaza Pactul financiar si Pacea financiara! de tratate nu mai vorbim!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Razboiul foametei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.radioart.ro sa dezbatem subiectul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare dreptate ai...asa este... din partea aceea de la islamisti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.radioart.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu crede tot ce citesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai inteles invers... dupa fiecare razboi izbucneste o criza...pentru k sunt distru fabrici, cladiri.etc...

Răspuns utilizator avertizat