| shyva17 a întrebat:

Mai internautilor ce parere aveti voi despre criza asta? Oare cand se va termina. Vor fi razboaie? Eu asta cam cred si eu, ca se va termina totul despre criza dupa un razboi sau doua.

Răspuns Câştigător
| Dorugar a răspuns:

Criza de azi in UE se numeste CRIZA DATORIILOR
In tarile normale care nu au datorii mari, nu este nicio criza.
Criza exista doar in tarile cu datorii imense in care banii s-au furat sau s-au manarit cu clientela politica.
Razboaiele nu vor fi in tarile afectate de Criza Datoriilor, ci in tarile in care fanaticii religiosi sunt la conducere!
Da va fi razboi, chiar in curand, dar in Orientul Mijlociu, dar asta nici pe departe nu inseamna ca Romania si alte "Schurkenstaat"adica state conduse de derbedei, criza se va termina!
In Romania criza se va termina doar atunci cand tineretul de azi va avea constiinta sa termine revolutia inceputa de cei care au fost tineri acum 25 de ani!

| Lavinium_Bobby_1984 a răspuns (pentru Dorugar):

Orice revolutie va atrage consecinte grave si destabilizare in toate planurile, daca e sa faceti revolutie pai sa fie una cu cap si nu cred intr-o revolutie in Romania din moment ce 4 milioane de români muncesc în UE, nu stiu ce rezultate poate aduce o revolutie in Romania din moment ce generatia tinara majoritatea sunt pitipoance si cocalari un fel de semi-copie de stil italian numai ca mai tiganoasa care ii intereseaza decit cluburi, funduri de gagici si nimic national pur românesc adică demnitate natională

6 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

NU Stai linistit Nu Vor fii RazBoaie..insa aceaste asa zisele Crrize vor continua si vor fii din ce in ce mai dure.Vor aparea noi taxe si impozite de ne va duce intr o stare extrem de urata..ne vom chinui asa ca pana acum ca niste rame..pe uscat" Vor Fii tot felul de Cataclisme..seceta furtuni zapezi..boli foamete..pentru ce sa ne mai razboim si cu alte arme.laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cam as vrea un razboi in Iran, Irak, Afghanistan, Libya, China, Rusia dar ar muri prea multi inocenti. Romania va ramane mult si bine in criza.

| hunterpainting a răspuns:

Vor fi razboaie atata timp cat se fac bani din comertul cu arme si tarile din orientul mijlociu au petrol pe care americanii sa il ia de la rusi.

Despre criza... nu prea imi bat capul ca n-am destui bani incat sa ma afecteze prea rau.

| Vlelupu a răspuns:

Solutiile iesirii din criza vazute de analistul economic Ilie Serbanescu: Inflatie sau Razboi.
Pentru mai multe detalii:
http://www.financiarul.ro/......iu-voinea/

| AndreiDr a răspuns:

Http://stirileprotv.ro/......srael.html

Citeste...
Criza nu exista, este o stare impusa de criza tuturor.