| AlexDorinel a întrebat:

Ce parere aveti de criza din Liban? A inceput in august 2019 criza financiara, in august 2020 a fost explozia aia, iar acum a ramas toata tara fara curent.

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Cred că ar fi bine să mergi tu la ei și să-i salvezi!
SuperMan Alex Dorinel! Cum ajungi în Liban cum te pun ăia prim-ministru!

| Lukasssz a răspuns:

Usor usor ne indreptam si noi catre asta.

Răspuns utilizator avertizat
| doctorandus a răspuns (pentru AlexDorinel):

Nu, pretul energiei electrice este cuplat la pretul gazelor si petrolului. Pentru ca unele centrale electrice ard gaze sau pacura pentru a produce electricitate. Iar daca alea ar costa mai mult decat curentul produs, ar da faliment si ar ramane tara fara electricitate.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Viata e de rahat.