| Wolfie51 a întrebat:

Copii Au voie sa Foloseasca Statiile Selfpay? Vreau sa cumpar un card cadou de 10 euro pentru steam dar sunt minor

8 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Mda, si crezi ca sta cineva sa iti ceara buletin?

| Celcestietot a răspuns:

Nu cred ca are legatura, du-te si incearca linistitwinking

| Lukasssz a răspuns:

Merge frate

| Mirel4412 a răspuns:

Vezi ca dupa ce iei cardul acela o sa te astepte un ofiter SRI in fata magazinului

| Wolfie51 explică (pentru Mirel4412):

Cum adică?

| Mirel4412 a răspuns (pentru Wolfie51):

Era o gluma, chiar daca acolo nu ai voie sa cumperi ca minor, nu sta nimeni si nu intereseaza pe nimeni ce iei tu.

| DianaEmmaPink a răspuns:

Nu știu exact dar din cât am auzit trebuie sa ai 18+ pentru a le folosi...

| Wolfie51 explică (pentru DianaEmmaPink):

Cred că asta este pentru aplicația pentru telefon dar nu scrie nicăieri dacă trebuie să am 18 ani nu știu