| CainePeVine a întrebat:

Credeti ca am sanse sa vand o consola xbox 360 cu 1200-1250 ron(are un controller wireles, HDD 250 GB, 2 jocuri forta motorsport 3 si halo 3 ODST forta e super tare, casti si microfon)Eu am luat-o cu 1400 ron, are garantie 3 ani si nu cred ca am folosit-o mai mult de 2 saptamani.NU o mai folosesc ca parca tot mai bun e calculatorul si vreau sa scap de ea sa fac calculatorul mai bun.

Răspuns Câştigător
| leonardo a răspuns:

Pretul nu e rau, depinde foarte mult daca e sau nu modata. Daca nu e, mai trebuie sa lasi la pret pentru ca una noua, din magazin e cam la aceiasi bani + te mai costa modarea.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti s-o vinzi cu 12. 000. pune pe computer games si o s-o vinzi cel putin 11. 500 tot o dai.