| Celcaremananca a întrebat:

Am un Xbox 360 elite 120 gb HDD impecabil intr-o stare de functionare ireprosabila, este modat am un controller la el toate cablele inclusiv HDD, o carcasa de jocuri modate si 3 originale : Forza Motorsport 3 Halo ODST si NFS Undercover. Mai pe scurt este full box. Astept oferte, multumesc anticipat. Cine doreste lasa mesaj si primeste funda

1 răspuns:
| ゼロの a răspuns:

Sunt interesat cat ceri pe el eu ti-asi da 200 lei pe jocuri si controler pentru ca xboxu nu imi trebuie ca am emulator pe cpu si merge mai bine dacat pe xbox.