| Flav a întrebat:

Cu alegerile astea parlamentare, cine cunoaste vreun partid unde este nevoie de oameni pentru campanie electorala?

4 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Mergi la sediile lor si intreaba. sigur au nevoie de oameni.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Cred ca la toate partidele este nevoie de "mana de lucru". Nu stiu insa, cat de bine se poate rasplati munca ta. Afara de cazul in care esti simpatizant, atunci muncesti de-ti sar ochii, iar rasplata e in... cerurilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PNG-un kil de branza de oaie pe zi iei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine este sa te inscrii intr-un partid, iar la viitoarele alegeri, daca ai si ceva activitate in cadrul partidului, vei merge la o sectie de vortare si vei fi si platit. daca ai fi fost inscris intr-un partid, acum cu siguranta ca ai fi gasit un loc la o sectie de votare.