| ana_3285 a întrebat:

am o mare problema.cine se pricepe la politica? imi trebuie doare cateva idei.trebuie sa definesc o strategie de campanie electorala a unui partid politic care participa la alegerile parlamentului european.rog mult, cine stie despre ce vorbesc!

1 răspuns:
| georgescu40 a răspuns:

Cel mai bun subiect, cu un impact major, si de mare interes pentru toate tarile UE in raportul lor cu ROMANIA este fara indoiala cel referitor la problema minoritatii tiganesti originare din tara noastra si care a migrat in occident. Orice partid gaseste si propune solutii viabile in acest domeniu va gasi sprijinul electoratului.