| WayhaughtK a întrebat:

Cu ce se ocupa un dealer auto? Cat castiga? Ce liceu, profil, materii principale? Merita? Am salar lunar fix sau in functie de vânzări?

1 răspuns:
| Monyka_Razvan_1998 a răspuns:

Salut.Pai eu sunt dealar auto. In primul rand ca sa fi un dealar auto de succes trebuie sa fi un om fara scrupule, mincinos, si cocalar.Ca si studi scoala vieti e de ajuns.de meritat merita doar daca indeplinesti conditile de mai sus. Ai salar lunar in functie de vinzari normal.