| Flavius_Caesar_1995 a întrebat:

Cum aflu cati bani mai am pe card "fara sa ise din casa"

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te uiti pe internet banking, bineinteles daca ai activat acest serviciu. Altfel iesi din casa

| Storm1X a răspuns:

Poti sa folosesti internet banking (cum au spus si mai sus, doar daca este activat) sau poti sa suni la banca, cel putin eu la ING pot sa sun, imi pun niste intrebari de securitate si pot sa aflu multe chestii, inclusiv cati bani mai am

| Bica_Madalina_1993 a răspuns:

Buna, mergi la banca la care ai card si intreaba ce sistem de informatii au si cere sa ti-l activeze. Poti verifica fie prin internet banking fie telefonic.

| SirxSensei a răspuns:

Pai depinde si de banca unde ai contul, in cea mai mare parte ar trebui sa iti faci cont pe site-ul de la banca care ai cardul si acolo ar trebui sa ai Sold cont!