| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea obtine un imprumut pentru work and travel? Creditul BRD work and travel iese din calcul deoarece am nevoie de un co-imprumutat, iar parintii mei nu vor sa ma sustinta. Deja am platit taxa de inscriere in valoare de 150$.

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Poti sa ceri la o ruda sau unui prieten apropiat... Daca parintii nu te sustin si tu n-ai bani adunati e cam greu... Esti sigur ca bancile nu dau imprumut direct studentului? Nu stiu cum se procedeaza, te-ai interesat?

| vladciubuc10 a răspuns (pentru CuriousStuff):

BRD stiu sigur ca nu da...