| Andreea0612 a întrebat:

Cat ati platit taxa pentru inscriere la bac pentru o proba?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Pentru o proba am platit 40 lei. Deci am platit 80 lei pentru doua probe.

| Andreea0612 explică (pentru Sofer):

Mersi pentru raspuns.
Oare se pune daca a doua oara cand a trebuit sa dau la mate pentru ca am picat m-am inscris dar am lipsit? Ceea ce ar insemna ca am fost in iunie si am picat, in toamna nu am fost dar m-am inscris si acum in iunie iar.

| Sofer a răspuns (pentru Andreea0612):

Chiar daca te-ai inscris de doua ori in acel an si ai picat sau nu te-ai prezentat tot trebuie sa platesti anul asta pentru inscriere la fiecare materie. poate daca nu te inscriai in toamna acum aveai sansa sa dai din nou fara sa platesti taxa. (sper ca asa este)Sau te poti duce sa te inscrii si intrebi acolo si iti poate spune exact doamna/domnul secretar/a.