| JamesWatson a întrebat:

Voi ce cadouri le faceți mamelor voastre de ziua lor de naștere?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

în general creme : față, mâini, picioare. la maică-mea e greu că nu poartă nici bijuterii, nici machiaj, nici nu e genu cu creme de corp sau altele, folosește strict creme de necesitate.

| ancaval a răspuns:

Ce știu că ar avea nevoie, ceva ce vrea de mult, dar nu a mai apucat să își cumpere.

| Adrian5575 a răspuns:

Parfum, esarfa, cana personalizata, buchet cu flori sau ghiveci cu flori (orhideele sunt frumoase).