| oklahoma a întrebat:

Cum as putea sa-mi imultesc 1000 de euro? va rog raspuns

5 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Asa cum a zis Maria, cu datul imprumutul si a cere dobanda, de fapt a fi camatar, nu te incurca cu asta, cum ii dai, asa nu0i mai vezi. Banca este cea mai sfanta si alege una care are o dobanda mare. Eu iti recomand ING Bank, nu e chestia de reclama, ci sunt multumita de cum isi fac treaba in servicii.

| Razvan94 a răspuns:

Cumperi marijuana si o vinzi mai scump

| Shahrukhkhan91 a răspuns:

Ii pui pe toti la gramada, si astepti sa faca pui :d
Acum lasand gluma la oparte ai putea sa ii pui la banca cred eu :p

| Fafy a răspuns:

Sa ii pui in banca sau sa ii dai imprumut si sa ceri dobandahappy

| marien a răspuns:

Atentie! eu castig 50 de dolari le zi fara sa fac nimic!
Nu este gluma, este foarte serios!
M-am inscris acum 17 zile pe un site nou, la recomandarea unui mare marketer!
Este un site de publicitate( nu pay per click), care plateste zilnic!
Pentru informatii detailate: ghedust@yahoo.com