| inlovewithyou20 a întrebat:

Cum as putea sa reactivez contul de la avon am fost reprezentant si un timp destul de lung nu am dat comenzi ce as putea sa fac sa il reactivez un email de trimis ceva?

Răspuns Câştigător
| sim90 a răspuns:

Da-mi add inapoi si te reactivez eu cu mare placere.ca nu stiam al cui e id-ul si am decline

1 răspuns:
| bibigaby a răspuns:

Mama a lucrat si ea la avon si cred ca ar trebui sa iidai un telefon firmei sa imi spui cine esti situatia ta si poate reusesti sa il reactivezi dar cel mai mine e sa vorbesti cu sefa si s-ar putea lunar sa primesti in catalog iei comenzi suni la firma si gata