| Danyelusha a întrebat:

Ce inseamna sa fi reprezentant avon? Adica faci comenzi pentru altii? Sau?

3 răspunsuri:
| Fridăm a răspuns:

Să fii reprezentant al unei astfel de firme, înseamnă, pentru început, să te înscrii pe site'ul lor, iar apoi să comanzi un catalog. După ce l'ai primit, vorbeşti cu alte persoane (de preferat cunoscute ţie) şi le prezinţi ofertele şi produsele firmei respective. Când ai destule produse pentru a efectua o comandă, o înscrii pe site'ul lor şi vei primii o reducere, în funcţie de preţul produselor. Pe site, sunt mai ieftine, astfel încât să îţi rămână şi ţie o sumă, din care îţi poţi comanda pe gratis, cum ar veni. Dacă vrei să te înregistrezi ca reprezentant, sigur vei găsi nişte informaţii mai detaliate acolo.

| adishorMS a răspuns:

Cam asa ceva
primesti lunar brosurile lor si incerci sa aduni comenzi din stanga si dreapta

| rianarebeka a răspuns:

Da,asta inseamna! Nu uita:daca vrei sa fi reprezentat cateodata cei de la AVON iti dau cadouri.