| anonim_4396 a întrebat:

Buna, aveti idei cum sa castig la pariuri?

19 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Eu inca n-m vazt pe nimeni care s-a imbogatit din pariuri, dar am vazut multi care s-au saracit si au ajuns fara familie, chiar boschetari.

| Violleta2022 a răspuns:

Este chestie de noroc si asta nu se poate invata sau imprumuta norocul.
Ideea este sa nu joci deloc, fiindca sunt 99% sanse sa pierzi si putini bani pe care-i ai.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Nu e adevărat, am văzut pe net alții care o duc bine și trăiesc numai din pariuri sportive.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta este ceea ce vor ei sa te faca sa crezi, ca sa te convinga sa joci, sperand sa-ti ia banii.
In realitate sunt imprumutati pana in gat si probabil au casa amanetata, daca sunt obsedati cu jocurile de noroc.
Daca erau asa bogati nu mai veneau ei la pariuri sa joace... erau pe iahturi luxoase in jurul lumii sau calatoreau in masini de sute de mii de euro.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La pariuri poți pierde.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine renunta la jocurile de noroc, nu vei cîstiga din asa ceva, mergi la servici

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Munca e pentru prosti.

| Dismally a răspuns:

Da, nu pariezi, asa vei castiga banii pe care altfel ii pierzi cu pariurile big grin

| timidu89 a răspuns (pentru Dismally):

Corect, nu te alegi cu nimic. E mai rau decat sa mergi la prostituate tongue Alea iti dau ceva dar la pariuri esti jefuit si ai doar frustrari si nervuri cand pierzi

| Brizbriz a răspuns:

Am auzit ca daca bagi mana in rahat... ajuta big grin

| anonim_4396 explică (pentru Brizbriz):

E o superstiție faza cu mana în rahat.

| Brizbriz a răspuns (pentru anonim_4396):

Iar eu faceam katerinka, evidenthee hee

| timidu89 a răspuns:

Cum am mai reusit eu e sa mizezi pe 3 evenimente maxim 4-5 cu cote maricele. Eu am mizat 20 sau 10 lei. E cand nu le iasa nimic si celor ce traiesc din pariuri, trebuie sa si muncesti ca nu ai ce manca si cu ce plati facturile. Nu am mai jucat de mult timp, si nici nu intentionez. Pentru ca viata e grea, daca e sa nu mai ai un parinte o sa inveti sa expreciei si putinul. Si incearca sa combini cu meciuri din tenis sau alte sporturi, nu doar fotbal. Dar nu recomand, e doar pont cum ar fi mai usor de ar fi sa castigi. Nu e garantat.

| Mopmop a răspuns:

Daca nu joci deloc e simplu.
Ai castigat a doua oara banii munciti cu greu de tine!
Restul sunt povesti!

| Jessica1235 a răspuns:

Nu poți câștiga, totul e manipulat de cei care lucrează acolo. La început te lasă să câștigi (de fapt sunt tot bani tăi, imaginează-ți că pariezi cu
500 de lei și câștigi 200 de lei, aia erau bani tăi, iar tu nu ai câștigat 200 ci ai pierdut 300 de lei) dar după câteva runde nu mai câștigi deloc sau aproape deloc. De ce să muncești pentru ei? Folosește-ți tu bani nu îi da lor.

| timidu89 a răspuns (pentru Jessica1235):

Mai demult se mai castiga, eu am incercat diferite metode dar castigam o data si apoi tot pierdeam. Pateam sa pierd un singur eveniment, m-am lamurit ca e ceva necurat, si am renuntat sa mai joc. Nu se castiga, asa ca ai bani multi si sa joci de fun, altfel nu are rost. Cand poti sa mananci ceva sau sa faci ceva cu ei pentru tine? Mai bine ii dai alora laughing Eu nu mai am nici tata, deci nu imi pemit sa arunc banii pe geam sau sa le dau foc.

Răspuns utilizator avertizat
| carla2010 a răspuns:

Nu as baga multi bani daca as fi in locul tau. Iti trebuie experienta, trebuie sa inveti cum sa gandesti. Studiaza asta: https://pariurix.com/resurse/ghidul-pariorului-profesionist.html

| Evobeton a răspuns:

Numai juca si iesi in castig happy