| ciupercutza a întrebat:

Care o fost cel mai mare castig la pariuri pe care l-ai avut? si cu ce echipe?

3 răspunsuri:
| Aesir a răspuns:

Cel mai mult am castigat 70 de lei big grin si nu mai tin minte cu ce echipe in orice caz, nu e vorba neaparat de anumite echipe daca e sa castigi.

| Simpatic a răspuns:

Am castigat de cateva ori la pariloto pariuri sportive, am mizat la meciurile de fotbal, cel mai mare a fost de 100 si ceva de lei, dar in rest au fost multe foarte mici, modice.Nu am castigat inca la loto dar nici nu am jucat,oricum toata lumea viseaza sa se imbogateasca peste noapte,dar prea putini se gandesc si la munca,sa faca cat mai multi bani din munca cinstita, pentru ca asa detii suprematia, nu furand nu omorand oameni pentru bani!

| sweetdan a răspuns:

Vreo 620 lei erau echipe sigure care sunt in primele locuri in campionate