Întrebare recomandată | RealKing01 a întrebat:

Cum fac bani de acasă online? Știți vreun site secret?

16 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Asa:
http://www1.easemoney.com/? tm=1&subid4=1672936427.0251900000&KW1=B2B%20Travel%20Booking%20System&KW2=Make%20Money%20From%20Home&KW3=Make%20Money%20From%20Home&KW4=B2B%20Travel%20Booking%20System&KW5=Lowest%20Car%20Insurance%20Rates&KW6=Best%20Mortgage%20Refinancing%20Rates&KW7=Dedicated%20Gaming%20Servers&KW8=Best%20Mortgage%20Refinancing%20Rates&KW9=Best%20Mortgage%20Refinancing%20Rates&searchbox=0&backfill=0

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Onlyfans, corntube, Youtube, web design, magazin online, gaming in unele cazuri...
Dar trebuie sa te pricepi, nu te apuci gura-casca.

| Mosotti a răspuns:

Pai ai imprimanta, ii faci de nu ai treaba nici un online (glumesc).
Pai daca site era secret n-a mai zice nimeni pe aici, ca l-ar tine pentru el (ca daca ar fi mai multi care stiu, ar scade veniturile din aceiasi activitate).

Cel mai bine ai face bani daca esti programator, altfel e mai greu.
Forexu ala de care zice colegu e nasol, trebuie sa stai in prostie cu ochii acolo, e stres la bursa, etc.

| Frank51 a răspuns:

Muncind laughing

| Hyperion7 a răspuns:

Daca ai un skill (desenat, pictat,editat,orice skill ) îl poți monetiza prin fiverr sau daca te pricepi la fotografie,poți să-ți încarci pozele pe shutterstock,nu ies mulți bani, dar pentru un început zic eu că e bine.
Daca ai bănuți, poți încerca investiții în cripto, acum cum e inflație și chestii, ar fi un moment bun sa cumperi crypto.
Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| helpforyou a răspuns:

Programare, cursuri online, trader.

| 1234568807 a răspuns:

Altu care nu are chef sa isi caute de munca

| Kaonashii a răspuns:

Farmasi laughing

| Ionicaestecher123 a răspuns:

Forex

| Andra4862 a răspuns:

Nu e site dar e o aplicație pe nume WAM și e f buna

| manuemanoil a răspuns:

Exista mai multe modalitati de a face bani online de acasa, in functie de abilitatile si interesele tale. Iata cateva idei de activitati care pot fi realizate online:

Crearea si vinderea de produse digitale: Daca ai abilitati in design grafic, scriere sau fotografie, poti crea produse digitale pe care sa le vinzi online, cum ar fi cursuri video, ebooks, programe de design sau fotografii de stock.
Blogging: Daca ai pasiuni sau cunostinte intr-un anumit domeniu, poti crea un blog pe care sa scrii articole si sa il promovezi pentru a atrage cititori. Potentailul de a face bani prin blogging depinde de cat de popular devine blogul tau si de cat de mult traffic genereaza.
YouTube: Daca iti place sa vorbesti in fata camerei de filmat sau daca ai talente creative, poti crea un canal YouTube si sa incarci videoclipuri. Potentailul de a face bani prin YouTube depinde de cat de multe vizualizari genereaza videoclipurile tale si de cat de multe abonati ai.
Vanzarea produselor prin intermediul platformelor de comert electronic: Daca iti place sa faci cumparaturi si sa descoperi produse noi

| Yordache_Samuel_1994 a răspuns:

Există mai multe modalități de a face bani online de acasă, dar nu există niciun "site secret" care să ofere bani ușor și rapid. Unele dintre opțiunile comune includ:

Vânzarea produselor sau serviciilor pe platforme online, cum ar fi Amazon, Etsy sau Ebay.

Lucrul ca freelancer sau colaborator independent în domenii precum scrierea de conținut, designul grafic sau programare.

Participarea la sondaje online sau la studii de piață.

Crearea și monetizarea unui blog sau a unei pagini de YouTube.

Investiția în criptomonede sau tranzacționarea acestora.

Este important să fii atent la orice oferta de a face bani online care pare prea bună pentru a fi adevărată, deoarece acestea pot fi scheme de înșelătorie. Este recomandat să cauți recenzii și informații despre orice platformă sau metodă pe care o consideri înainte de a investi timp sau bani

| Nicoletei15 a răspuns:

Bună! Bani de acasă poți face și de pe site-ul oriflame,este un fel de vinderea a unor produse precum parfum, creme, genți etc, se câștigă bine, dacă vrei sa știi mai multe întra la ei pe site. Spor!

| Georgian133453 a răspuns:

Esti plătit pentru a utiliza Facebook, Twitter și YouTube
https://887093o04w3s9k2nuaj4tag3sp.hop.clickbank.net

| Selvisbaby a răspuns:

Imi cer scuze dar nu ma pot abtine...
1 citeste
2 citeste
3 citeste
4 mai citeste ceva...( nu din social)
5. altceva de citit, etc,
1093728282 Ajungi sa iti dai seama ca si intrebarea era putin "necitita"! sau sper.....succes!