| Rotaruandre a întrebat:

Stiti cumva un site unde pot face bani online pe care sa ii pot retrage?

Răspuns Câştigător
| vvanna93 a răspuns:

Http://www.viespar.ro/? reff=ffcd8df448a72c4f2e7f7027f5018f5b este un link unde iti poti crea cont de viespar. Este sigur si platesc cu siguranta.CONTEAZA IMPLICAREA TA, SA REZOLVI CAT MAI MULTE TASKURI!

9 răspunsuri:
| DjNick112 a răspuns:

Salut, sunt destule site-uri si multe metode, acuma depinde tu ce vrei, dar sa stii ca nu e usor, ce te-ar interesa, trancaztii, cu clik-uri?

| Pandhoraa a răspuns:

E mai complicat sa faci bani dar poti castiga vouchere completand sondaje online
https://www.exprim.ro/

| IAliveInHell a răspuns:

Poti incerca cu viespar, sunt de incredere si chiar iti trimit bani, problema este ca se fac destul de greu.

| Max_David_1994 a răspuns (pentru IAliveInHell):

Ieeeee

| Rotaruandre explică (pentru IAliveInHell):

Http://www.viespar.ro/? reff=ffcd8df448a72c4f2e7f7027f5018f5b

| Ralucaa69 a răspuns:

Fanslave.com (trebuie sa dai click pe reclamele sau videoclipurile oferite de ei)

| AndreyBorona a răspuns:

Eu iti recomand marketglory, e cel mai simplu si placut, poti ajunge sa faci bani frumosi, dupa cateva luni se obsertva diferenta: http://www.marketglory.com/strategygame/Borona, eu joc de ceva luni si deja am facut ceva bani = referali si alte chestii care valoreaza destul de mult, dupa 5 luni ai sa vezi ca o sa castigi mult mai bine decat prostiile alea de clikuri.Bafta!

| Glooring a răspuns:

O sa iti dau un site in care lucrezi pe internet, adica iti da sa zicem un site si iti pune cateva intrebari referitoare la acel site, daca raspunzi cum trebuie o sa iti dea 0.05$ de ex. (acum depinde sunt o multime de tipuri de joburi de pe acel site unele iti dau de la 0.01$ pana la 0.06$ unele chiar mai mult dar acelea apar rar). Ei baga sa zicem 500 de intrebari dinacestea cu 0.05$ iar tu faci cate poti din ele ca sunt multi care lucreaza (aprox 600.000).

( Odata au bagat 40.000 de joburi cu 0.06$, iar un prieten de-al meu in 8 ore a facut 220 $.)

Dupa ce iti faci cont trebuie sa dai un test de engleza ca sa poti incepe.

Banii pe care o sa ii faci o sa ti-i bage pe paypal.

http://www.clickworker.com/......lickworker

PS: Ti-am dat acest site ca si invitatie de la mine, iar tu daca vei face 10 E eu voi primi 5 E. Daca vrei poti sa iti faci normal fara invitatie, cum doresti.

Trebuie sa mentionez ca acest site este finantat de cei de la Microsoft

| vodak a răspuns:

Fa-ti cont gratuit de afiliat pe 2 parale:
http://fans-like.com/afiliere-2-parale
Promovezi branduri cunoscute din Romania si castigi procent din valoarea produselor vandute prin promovarea facuta de tine. Sunt persoane pentru care aceasta e sursa principala de venit.