| Daniel_Rosu_1992 a întrebat:

Cum incep o afacere cu butelii? Adica sa imi aduca firma acasa si eu sa le vand.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ia legatura cu firma de distributie si o sa vezi daca te angajeaza si in ce conditii.

| Elena9328 a răspuns:

Nu i buna ideea sa aduci butelii acasa mai bine cauti o firma in care sa transportezi la diferite magazine.

| Rapidistu_Ionut_1994 a răspuns:

Nu e nici-o afacere asta cu butelii. Am avut si eu vreo 5 ani si nu imi iesea mai nimic 1-2 lei la butelie laughing) le-am tinut mai mult ca sa nu mai pierd timpu sa cumpar de la altii. E simplu iei legatura cu o firma le spui ca vrei sa vinzi sa ti le aduca acasa si iti aduce. Eu asa am facut.

| PirvuCristina a răspuns:

Ma interesează și pe mine