| Kogaion a întrebat:

Se castiga bine daca imi deschid o afacere cu butelii acasa? adica sa imi aduce o firma butelii, iar eu sa le vand?

Răspuns Câştigător
| Blackyuu a răspuns:

Nu castigi asa mult conteaza sa vina si vecini sa cumpere cel mai bine ar fi sa ai preturi mai mici decat ceilalti care vand sa nu fie exagerate preturile ca lumea sa vina la tine.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este o afacere sa vinzi butelii. Aceasta o poti face pe langa altceva, altfel poti castiga doar cateva zeci de lei pe zi. Depinde si de cati clienti vei avea parte, dar ar trebui sa ai cateva zeci pe zi ca sa fie o afacere satisfacatoare.