| thunder11 a întrebat:

Cum poate cineva din Italia sa imi trimita banii lui cash in Marea Britanie?

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Acel cineva a dat un BUF in Italia?winking happy

| Violleta2022 a răspuns:

Folosind un centru de transfer international, precum : Western Union.
El depune cash in numele tau, iti trimite recipisa cu numarul unic de tranzactie, cu care tu te prezinti la orice centru Western Union din Italia si poti ridica tot cash.

| Violleta2022 a răspuns:

O alta varianta este sa mergeti unul din voi la celalat, ca sa-ti inmaneze cash-ul personal.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Zbori până acolo și îi iei banii

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Câți bani?

| thunder11 explică (pentru sadrian46):

Nu are nici-o legatura cu intrebarea

| ZokoZEW a răspuns:

Salllut! Dacă cineva din Italia vrea să-ți trimită bani în Marea Britanie în numerar, ar putea folosi servicii de transfer de bani internaționale, cum ar fi Western Union sau MoneyGram.