| Azalea a întrebat:

Cum pot castiga bani de acasa?

17 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Buna!
ai putea deveni reprezentant avon
http://avon-romania1.blogspot.com/search/label/2.Reprezentant

bianca.avonromania1 este idul meu de mess

| solumaam a răspuns:

Printr-un cont gras in banca ...si dobanda vine singura acasa laughing

| ioanionel a răspuns:

Sunt multe metode de a completa venitul prin o munca care o poti desura acasa, la calculator pe net, sau cu ajutorul netului, nu te sfatuiesc sa te apuci de ptc vei pierde timpul, nici de ads (trebuie sa ai cunostinte solide si multa munca sa faci bani din asta), dar in orice trebuie cunostinte si munca!
Eu iti propun doua afaceri cu produse cosmetice: http://www.ladys.wgz.ro si http://www.margocosmetice.wgz.ro poti vizualiza catalogul de la Margo Cosmetics aici: http://www.youtube.com/watch?v=SM-cqY8HkrM

| fustiteTUTU a răspuns:

Ai incercat squidoo.com? Castigi pe viata din articolele publicate de tine. Poti castiga 30 dolari dintr-un articol sau 5 dolari pe luna, depinde ce rank are. E de preferat de scris in engleza, are zeci de milioane de cititori in lb engleza. Uite aici:
http://www. squidoo.com/prince-charles-is-in-love-with-Romania

A si nu te costa nimic si nici nu trebuie sa ai site sau blog ci doar sa scrii si sa-ti faci prieteni.

| fif2002 a răspuns:

Poti sa faci asta: http://www.membership.ro/dap/a/?a=136
Sau sa devii reprezentant la o firma de cosmetice: www.claudia09avon.eu

Nu te baga la completat sondaje, la citit mailuri si in programe de dat click pe reclame, ca alea majoritatea sunt tzepe

| eugenl a răspuns:

Cred ca raspunsurile sunt cautate pe net, cine a dat detalii despre adsense are dreptate

| introduaicinumele a răspuns:

Iti voi explica cel mai usor mod de a face bani:
1) intri aici https://www.gmail.com si dai creeate new account, si iti faci un cont de Gmail (Google Mail).
2) intri pe www.blogger.com si te inregistrezi cu contul Google (sau contul Gmail creat la punctul 1)).
3) iti faci un blog (despre ce vrei tu, aici te descurci).
4) iti conficurezi contul Blogger cu Adsense, cand iti pe Blogger este undeva un buton pe care scrie "Castiguri" sau ceva de genu (te descurci) si apoi completez un formular (daca esti minora, mai bine iti faci contul pe numele unuia dintre parinti).
5)iti bagi recleme (anunturi prin Google) pe blog, apesi pe "desing" si adaugi niste gadgeturi cu reclame (se numea parca anunturi sau adsense, ma rog gasesti tu).
6) astepti ca alte persoane sa iti dea clicuri pe reclame (sa nu dai tu ca iti pierzi contul).
! IMPORTANT! SA AI PESTE 18 (optisprezece) ANI, RISTI SA PRIMESTI AMENZI SI DE-ASTEA DACA ESTI MINOR, POATE TATAL TAU SA ISI FACA CONT SI TU ITI FACI DOAR BLOGUL RESTU FACE ELE, DAR AI MARE GRIJA SI MAI DOCUMETEAZATE DESPRE ADSENSE!

| carminaburana43 a răspuns:

Ar fi cea mai mare cucerire a stiintei daca butonind toata ziua pe internet am mai reusi sa facem si bani.Din pacate aceasta doleanta a anoastra inca se face f mult asteptata cel putin deocamdata asa pare.Dar ce vorbesc acus 25 de ani habar nu am avut de internet si azi nu ne mai putem inchipui viata fara ea. Poate vom trai si vom vedea sa putem realiza venit si stind acasa si butonind calculatorul.

| Broadband a răspuns:

Pai prima faza ar fi sa cauti in papornita mamei tale

dupa sa cauti asa pe sub covor poate gasesti cateva milioane de euro

sau te apuci de hecareala

| ionutz03 a răspuns:

Te pensionezihee hee

| 0vidius a răspuns:

Daca te pricepi la scris in engleza intra aici http://www.freelancer.com

| Cireașăăă a răspuns:

Ai putea sa te angajezi la o firma care lucreaza pe calculator, de gen design de software sau de website, in plus, daca ai un blog, dai click in `convertiti in bani`, si adauga mai multe reclame, trimitandu-ti banii prin posta

| yuri87ro a răspuns:

Daca stii putina engleza te asteptam aici. se castiga undeva la 50 dolari pe saptamana depinde cate activitati faci. FREE Internet Business Course—$295 Value!
Free Internet business, training, and support. Multiple income streams. Residual and leveraged income; 95% of the work is automated. Visit www.sfi4.com/19003656/FREE for complete details today.

| WhoAreYou a răspuns:

Şomaj.

| Banideacasa a răspuns:

Fă bani de acasă! Vezi cele mai bune PTC-uri pentru 2014 pe blogul meu--> top2014ptc.wordpress.com

| adrianaolaru a răspuns:

Buna,daca doresti poti sa intri reprezentant in AVON, si poti castiga pana la 400 lei pe luna.