| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot face acasa simpu si usor, pentru a castiga bani?

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Clar videochat

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nimic, banii se fac muncind nu simplu si usor

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru suntserios):

Aici nu ai dreptate, banii adevarati nu se fac muncind, se fac gandind, investind, speculand, etc.

| suntserios a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Si aia tot munca e, nu oricine poate face banii asa

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru suntserios):

Normal ca nu oricine dar parca e mai usor sa stai in kuur la birou si sa te uiti in conturi pe online banking, sa urmaresti cursul valutar si sa negociezi schimburi de actiuni la bursa decat sa te trezesti dimineata la 7 si sa ajungi acasa seara la 7.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Videochat.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vrei sa ploua cu bani la tine in curte? auzi simplu si usor laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cata prostie. Am o problema si nu pot munci o perioada de 3 luni. Faceti voi videochat. Daca cineva pune o intrebare, trebuie raspuns frumos. Daca nu aveti nimic bun de zis mai bine va abtineti.

| Adib123 a răspuns:

Simplu si usor ai putea incepe sa ai grija de animalele de companie din orasul tau, mai ales ca acum vine perioada sarbatorilor, o sa fie nevoie de serviciul asta, uite aici cateva informatii http://3afaceri.blogspot.ro/2015/06/pet-sitter.html

Răspuns utilizator avertizat
| Bigabi99 a răspuns:

Salut!
Poti face bani online doar uitandu-te la reclame maxim 10 minute in fiecare zi.
Daca ai putina rabdare la inceput poti sa iti faci un salariu frumusel din acest site PTC.
Am sa iti las mai jos un videoclip care iti va explica cum sa te apuci sa faci banii chiar de astazi.

https://www.youtube.com/watch?v=rDbhWp-QanE

Bafta!

| Xenothes a răspuns:

Videochat sau daca ai un card de credit cauta pe net