| secretsisecret a întrebat:

Cum pot depune bani cash intr-un cont de Revolut?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poti.
alimentarea momentant se face doar de pe un alt card

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți nicicum.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu, ai doar trei variante prin care tu poti sa pui (primesti) bani pe Revolut:
- sa mergi la banca si sa iti transferi in contul respectiv suma de bani dorita (desi s-ar putea sa perceapa comisioane banca de la care faci transferul);
- sa incarci contul tau folosind un card, pe care il atasezi in aplicatie si de acolo sa "platesti", ca si cand platesti ceva obisnuit, doar ca banii se pun in contul Revolut;
- sa iti transfere cineva, insemnand ca poti sa ii dai banii acelei persoane iar ea iti transfera din contul ei, daca nu o deranjeaza sa aiba si niste bani in mana.

Numai bine!

| Balalau95 a răspuns:

Incearca la Zebra pay, stiu ca pot baga bani direct in conturi de bitcoins, insa te avertizez ca are comisioane nesimtite (platit factura de 20 de lei, mi-a luat 7 comision, WTF)