| IoanaVeniamin a întrebat:

A patit cineva sa trimita bani de pe card pe revolut si sa nu intre imediat? Am trimis de pe un card ING pe Revolut pe la ora 5 si inca nu au intrat, desi din cont au plecat

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Revolut se dovedeste inca odata cu bube in cap, dupa ce multi au declarat ca au bagat bani care nu ai intrat in revolut si nici nu au putut efectua tranzactii cu el.
Nu inteleg totusi, daca ai un card bancar la ING, de ce dumnezeu mai folosesti Revolut, cand poti face orice tip de tranzactie prin ING?

| mihai69 a răspuns:

Nu mi s-a întâmplat, dar nu e nimic imposibil, mai ales dacă e o operațiune efectuată pe weekend.
====
off: acum 5 ore | Violleta2022 a răspuns:
Nu inteleg totusi, daca ai un card bancar la ING, de ce dumnezeu mai folosesti Revolut, cand poti face orice tip de tranzactie prin ING?
====
Aș vrea și eu să pot cumpăra / vinde acțiuni / criptomonede / deschide conturi și face schimb valutar în orice monedă (aproape) de pe aplicația ING. dar încă nu știe chestiile astea.

| BullseyeShot a răspuns:

E posibil să dureze mai mult tranzacția (chiar dacă banii nu apar în contul bancar de la ING).

| Pripitu_Emanuel_1976 a răspuns:

Salutare, nu știu ce sa zic probabil ai avut banii pe minus la Revolut